Найсвіжіші новини та акції

5 переваг купівлі квартири в новобудові!

12.04.2019

      1. Комфортні умови для життя Сучасне утеплення нових будинків, зручне планування, наявність автономного опалення - теж великі плюси новобудов.      2. Використання сучасних технологій будівництва Новобудови зводяться ...

Детальніше

RIVER PLAZA

23.01.2019

Детальніше

Металопластикові вікна

26.10.2018

Попит на металопластикові вікна зростає, адже у всіх новобудовах встановлюють саме такий варіант вікон. Щоб не розгубитись у великому розмаїтті пропозиції на ринку, пам’ятайте на що потрібно звертати увагу.

Детальніше

Товарний бетон: визначення та переваги

26.10.2018

Для будівельних робіт вам потрібно бетон? Створити розчин для затвердіння ви можете і самостійно. Однак вам необхідна впевненість в тому, що майбутня конструкція зможе витримати навантаження і не почне деформуватися при сильній напрузі. В такому випадку п ...

Детальніше

Керамічні блоки Leier

26.10.2018

Будинок з керамічних блоків має багато переваг, які з точки зору енергоефективності та здорового способу життя, є основними аргументами щодо вибору саме цього будівельного матеріалу. Які саме? Ми Вам про них розкажемо!

Детальніше

Франківчанам презентували ексклюзивну настільну гру “Франківський Пан”

06.07.2018

17 липня в громадському ресторані Urban Space 100 відбулася презентація однойменної гри “Франківський Пан”. (фоторепортаж)

Детальніше